Дитячі майданчики МІАН


Місто - це не просто заводи і фабрики, бізнес-центри і торгово-розважальні комплекси, спальні райони і хмарочоси, школи і дитячі садки. Сучасне місто - це, в першу чергу, доброзичливе, комфортне та безпечне середовище проживання, без якого все перераховане вище втрачає будь-який сенс.

Найважливішим з елементів, що забезпечують такі умови є дитячі, ігрові та спортивні майданчики, які не просто роблять місто кращім, але й забезпечують дозвілля. Залежно від розмірів і призначення майданчиків, вони можуть стати місцем тяжіння не тільки дітей або підлітків, а й дорослих і навіть літніх людей, що, в свою чергу, дозволяє сформувати соціальні зв'язки та зміцнити відносини між різними верствами суспільства. А це і є показник здорового соціуму та високого рівня життя.

На жаль, часто архітектори і містобудівники недооцінюють роль громадських просторів при проектуванні та будівництві мікрорайонів і навіть цілих міст. Але, як показують дослідження, відсутність громадських майданчиків та зон відпочинку вкрай негативно позначається на якості життя як суспільства в цілому, так і окремо взятої людини: губляться соціальні зв'язки, пропадає інтерес до зовнішнього світу (робота-дім, робота-дім), знижується планка розваг (пиво-телевізор)...

Науково-виробниче піприємство МІАН допоможе вам вирішити проблему відсутності дитячих та ігрових майданчиків у вашому дворі. Ми виробляємо обладнання будь-якого призначення - від дитячих каруселей і паркових лавок до фітнес-тренажерів професійного рівня та повноцінних воркаут-систем.

Якщо у вашому дворі, мікрорайоні або місті не вистачає облаштованих громадських просторів (дитячі майданчики, каруселі, гірки, вуличні тренажери і турніки, тихі сквери для відпочинку та змішані парки) - звертайтеся в наш контакт-центр. Фахівці НВП МІАН допоможуть підібрати обладнання, якого потребуєте саме ви.